Kayıtlar

Nisan, 2013 tarihine ait yayınlar gösteriliyor

Google Drive Yeni Sohbet Eklentisi

Resim
Google Drive, Dökümanlarda uygulmaya alınan Yeni Sohbet Eklentisini 28 Nisan 2013 tarihinde açıkladı.Uygulama açtığınız dökümanın sağ üst kısmında simge halinde görülmekte. Sohbet simgesine tıklayarak çalışma ortamınızdan çıkmadan kişisel ve grup sohbetini başlatabileceksiniz.
Dökümanda ortak çalışan kişiler ve Google+ profiliniz sohbet penceresinde görülecek. Google+ Profili olmayan kişiler içinde, doğadaki canlı varlıklar avadar olarak kullanılacak, bu varlıkların ismi verilecek. Yapılan açıklama arasında aşağıda bir de not düşülmüş ;NOT: Yönetici panelinden sohbet’in devre dışı bırakılması, dökümanlardaki sohbetinde devre dışı kalmasına neden olacaktır.
İlerleyen zaman diliminde yeni teknolojide neler var dört gözle bekliyoruz. Şu anda çevrim içi paylaşım yapmadığımdan sizlere görsel veremiyorum. Google Official blogundan merak edenler görseli inceleyebilir.Blogger Pakdhe Johny Şablonu

Resim
Blogger için sade ve hızlı bir şablon. Şablon içinde tüm meta etiketleri hazır olarak geliyor. En çok hoşuma giden tarafı, üst menü gömülü ve hoş bir görsel sağlıyor.Çok fazla açılır menüsünün olmayışı sadeli ve hızını korumuş. Açıklamaları: Kişisel Ücretsiz Pakdhe Johny Blogger Şablon
Demo Canlı Tema Şablon Adı: Pakdhe Johny Blogger Şablon Şablon Yazar: MasKolis  / creatingwebsite Tasarımcı: MasKolis Temel Talimatlar: Bir Blogger Şablon nasıl kurulur

Bing Web Araçlarına Site Haritası Ekleme

Resim
Bing Web Araçlarına Blog, Site Haritası Ekleyerek göndermeBing Web Araçlarına site nasıl ekleneceğini bir önceki yazımda belirtmiştim. Sitemizi ekledik ama site haritamızı nasıl eklememiz gerekiyor bu yazımda bu konuya değineceğim.

Bing Web Araçlarına Blog, Site Haritası nasıl eklenir 1. Bing sitesine giriş yapın
2. Sol tarafda Sistem yapılandırma → Site haritalarına tıklayın
3. Bing Web Araçları’nın site haritası için desteklediği formatlar
RSS 2.0, Atom 0.3, Atom 1.0 ve metin dosyaları.
4. Açılan metin kutusunda aşağıda mavi renk ile verdiğim link bağlantısını kendi Blog URL’niz ile değişerek bir metin dosyasına kopyala yapıştır yapın
http://adnanguney.blogspot.com/atom.xml?redirect=false&start-index=1&max-results=500
5. ilgili değişimi yaptıysanız, dikdörtgen kutuya yapıştırın “Sunmak’ gönder sekmesi ile gönderin.Tüm işlemleri doğru yaptı iseniz Blog Site Haritanız işleme alınacak ve sağ tarafda başarı olarak göreceksiniz. Aşağıda Bing Web Araçlarına Blog Site Haritasının gönderi…

Blog Yazı Başlığına Tarih Eklentisi (Dinamik)

Resim
Dinamik blog yazı başlık hizasına (Post) tarih şeridi nasıl eklenir .Dinamik Blog yazı başlığınızın yanına, yazınızın yayın zamanını gösteren, çerçeve ve tarihli, resim eklentisini, ekleyerek şık bir görünüm verebilirsiniz.Yukarıdaki resimde, yazılarınızın yanında görülecek olan tarih şerit eklentisi görülmektedir. Eklentiyi blogunuza uygulayarak farklı bir görsellik katabilir, yazı içeriklerinizi hangi tarihte yazdığınızı talip edebilirsiniz.
Blog yazılarınızda tarih şeridinin görülmesi için yapılacak işlemler ; Blogger kumanda paneline giriş yapın.
⇒ Şablon → Özelleştir → Gelişmiş → CSS Ekle
Yukarıda anlatılan yolu takip ederek aşağıdaki kodu yapıştırın bu → } ters kulaklı parantez işaretinden sonra enter çekin ve blog'unuzu kaydedin. .sidebar .article .article-header .date, .ss { display: block !important; }

Bing Web Araçlarına Site Ekleme

Resim
Google arama motorları gibi, Bing, Yahoo, Yandex arama motorları olup, site,blogunuzu arama motorlarına ekleyerek okuyucu kitlenizi yükseltebilirsiniz. Yaklaşık bir aydır, Bing arama motoruna blogumu eklemeye çalıştım ve hatalarla karşılaştım. Bing Teknik Destek Ekipleri ile yaptığım görüşmeler sonucunda sorunu çözerek, Bing Arama Motoruna Blog’umu ekledim.  Bing Arama Motoruna Blog nasıl eklenir? 1. Bing Webmaster sitesine buradan giriş yapın
2. Microsaft sitesine üye iseniz, üyelik hesabınızla giriş yapabilirsiniz. Üye değilseniz hesap oluşturun ve giriş yapın.
3. Giriş yaptıktan sonra sağ üstte bulunan dişliye tıklayın
4. Ayarlar sekmesi açılacaktır.
5. Altta ekran yazan kısımdan dil seçeneğini İngilizce olarak belirleyin
6. Sağ tarafda Dünya çapında sekmesine tıklayarak Amerika Birleşik Devletleri- İngilizce olarak seçin, tüm yapılanları kaydedin.
7. Bing ana sayda iken Bing Webmaster sitesine geçmeniz gerekirse Daha fazla sekmesine tıklayarak en altta Geliştirici araçlarında bulunan We…

Google Geri Bildirim Aracı Nasıl Kullanılır

Resim
Blogger, Google Geliştiricilerinin bloglar da hata durumunda bilgi alabileceği arge çalışmarına olanak sağlayan bir uygulamadır. Blogger, Blog sayfalarınızın sağ alt kısmında yer alan “Geri bildirim gönder” yazısını görmüşsünüzdür. Diktörgen şeklindeki “Geri bildirim gönder” kutusuna tıklayarak blog hatalarını bildirimde bulunabilirsiniz. Bu bildirimler hata havuzunda birikerek, hataların giderilmesi için çalışmaların yapılmasını kolaylaştırır.

Blogger Mülkiyetini Arkadaşına Devretme

Resim
Blogger, Blog açmasını bilmeyen bir arkadaşınıza yardımcı olmak için, kendi Gmail hesabınızla blog açtınız. Açtığınız Blog mülkiyeti'nden birini arkadaşınıza devredebilirsiniz. Bu devir işlemini nasıl yapacaksınız aşağıda inceleyelim.

Google G+1'in Blogger Üzerindeki Gücü

Resim
Google G+1 Sosyal paylaşım iconu Dünya üzerinde günlük hayatımıza girmiş durumda. G+1 İconunun Blogger sosyal paylaşımlarda etkisi çok büyüktür.Blog yazılarınızda Google+ İconunu kullanarak okuyucu kitlenizi artırabilirsiniz.Tek yapmanız gereken işlem G+1 İconuna tıklamanız ve paylaşmanızdır.Bir önceki yazımda, Google Profilinizi etkinleştirmeniz için gereken işlemlerin ne olduğunu anlatmıştım. Anlatılan işlemleri uygulamanızı altını çizerek belirtmek isterim.

Blogger Profilinizi Google Plusda Etkinleştirin

Resim
Blogger, Google ürünleri ile entegre edilmiştir. Google Plus profilinizi bu güne kadar etkinleştirmedi iseniz, blogunuzun görülüp görülmdiğini konrol edin.Blogunuzun okuyucu sayısı az ve bundan şikayet ediyorsanız Google Plus ayarlarınızı herkese açık olarak belirleyin.2013 senesinde Google Sosyal etkinliklere artık çok fazla önem veriyor.

CCleaner V4.01.4093 Yeni Sürüm

Resim
Bilgisayarınızda bakım proğramını güncelleyin. CCleaner V4.01.4093
Açılımı Crap Cleaner olan CCleaner Programı ile bilgisayarınızda bulunan gereksiz dosyaları silerek daha istikrarlı ve performanslı bir sistem elde edebilirsiniz. Küçük boyutuna rağmen sistem temizliği konusunda çok güçlü olan bu ücretsiz program bilgisayarınızın tertemiz hale gelmesini ve ilk günkü gibi hızlı çalışmasını sağlıyor.

Platform:Windows Xp / Vista / 7 ÜcretsizCCleaner V4.01.4093 Sürümü kendi sitesindenindirin

TeamViewer Ücretsiz 8.0.18051

Resim
İnternet üzerinden Bilgisayarlara ulaşarak birkaç saniyede arkadaşlarınıza yardımcı olabilirsiniz.Kurulumu kolay ve Ticari olmayan kullanıcılar için ideal bir proğram.

→  Ömür Boyu Lisan → Tek bir pakette çözüm → Hızlı yatırım geri dönüş → Ücretsiz Host bilgisayar kurulumu → Yüksek güvenlik Standartları → Sorunsuz çalışma → Yüksek performans

Dinamik Blog Sorunlar ve Kategoriler

Resim
Blogger Blog yapısı gereği Kategori eklentisi yoktur.Kategorileri etiketlerden oluştururuz.Dinamik blog da aranılan konuların bulunamaması ile ilgili birçok yorum alıyorum.Dinamik blog yapısı gereği farklı bir kullanıma sahiptir.Dinamik blog da hangi konuyu nerede arayacaksınız, blogda aramayı nasıl yapacaksınız kısaca sizleri bilgilendirmek isterim. Bu sayede hem Dinamik blog kullanımı hakkında, hemde aramalarda size yol gösterecek bir yazı olmasını istiyorum.
Dinamik Blog Kategoriler nerededir ;
Dinamik blog kategori sekmesi, sağ tarafda açılır menüden kategori menüsünde bulunur. Kategori başlığında en yakın isim altında tüm konular sıralanır.Ayrıca yazı altında Kategori sıralaması yapılacaktır.
Üst menüyede Kategori başlığı ile ayrıca statik sayfa konulmuştur.
Arama Kutusu kullanımı ;
Arama kutusu, herhangi bir konuda arama yapacağınız etiket filitrelerinden oluşur. Arama kutusuna yazacağınız bir kelimeyi enterlemeden bekleyin. Klasik bloglardan farklı çalışır ve işlevseldir.
Örnek : c…

Blog CSS Kodunuz Silinmesin Çözümü

Resim
Klasik ve Dinamik Blog’unuza CSS kodları eklediğinizde CSS kodlarınızın silinmemesi için yapmamanız gereken bir işlem vardır. Yanlışlıkla bu işlemi yaparsanız tüm CSS kodlarınız silinir. Bu basit işlem nedir aşağıda inceleyelim.

Blogger Mobil Eposta Ayarlarına Dikkat

Resim
Blogger Blog, Mobil E-posta ile içerik gönderiyorsanız, blog içeriklerinizdeki taslakları çok iyi takip etmenizi öneririm. Mobil eposta ile göndermediğiniz bir içeriği taslaklar kısmında görebilir/görmeyebilirsiniz. Taslak olarak gördüğünüz içerik sizin yazınız olmadığı halde farkında olmadan yayınlayabilirsiniz. Bu içerik kötü amaçlı bir kodlama ile yazılmış olabilir. Bloglarımızdan bizlerin sorumlu olduğumuzu bir kez daha hatırlatmak isterim. Bilmeyerek yayınladığınız bu içerik içindeki bağlantılar nedeni ile Google aramalardan çıkarılabilir, hatta kara listeye alınabilirsiniz.

Google Sites Site Haritası Gönderme

Resim
Google ürünlerden olan Google Sites kullanıyorsanız, yazılarınızın dizine eklenmesi için Web yönetici araçlarından site haritanızı gönderebilirsiniz. Google Sites site haritası, Blogger site haritasından farklıdır. Kısa açıklamalar ile site haritanızı nasıl göndereceksiniz inceleyelim.
Google Sites Site Haritası gördermek için ; ⇒ Web yönetici araçlarına giriş yapın

⇒ Google Sites, web sitenizi açın → Tarama → Site haritası, tıklayın. Eski ismi "Optimizasyon"
⇒ Sağ üstte Site haritası ekle tıklayın, açılan pencerede ;

⇒ Site haritasını test et / Site haritası gönderseçeneklerini göreceksiniz

⇒ Önce test kısmına tıklıyoruz ve aşağı verilen link boş kısma yapıştırıyoruz. İlk yapılacak işlem test et sekmesine tıklayın.
Ekleyeceğimiz Site Harita Linlkimiz :system/feeds/sitemap 
⇒ Test işlemi bittikten sonra çıkan sonucumuz resimde görülmektedir.

⇒ Site haritası testini kapıyoruz.
⇒ Site Haritamızın doğruluğunu kontrol ettik. Aynı işlemi tekrarlayarak bu defa Site haritasını gönder i…

Chrome Tarayıcına Saat Eklentisi

Resim
Google Chrome tarayıcı kullanıyor ve Anolog saat görselini seviyorsanız tarayıcınıza Analog saat görselini ekleyebilirsiniz. Yukarıdaki resimde tarayıcınızdaki icona tıkladığınızdaki görüntünüz bu şekilde olacaktır.Analog saatinizi birçok şekilde özelleştirebilmek için sağ altta dişliye tıklayın.Açılan menüde üç kullanım seçeneği mevcut beğendiğiniz özelliği kullanın. Bu seçenekleri özelleştirebilirsiniz ;

Blogger Yayın Ve Yorumların Denetimi

Resim
Google Gmail ve Blogger, yapı gereği Spam yorumları her ne kadar denetim altında tutsa da blog yöneticileri olarak bizlere düşen çok önemli görevler vardır.Yeni blog kullanıcıları için o kadar önemli olmayan, ancak blog rank’ınız yükselişe geçtiğinde sizleri her an tehtit eden Spamdan korunmak için önlem almak zorundasınız. Düne kadar benimde çok önemsemediğim konu olan, Spam yorumlarını önemsemek zorunda kaldım. Bu nedenle sizleri de bu yazımla uyarmak zorundayım.Neden önlem almalısınız, ne yapmalısınız ? Aşağıda açıklama yaptığım konu için, 2 gün öncesine kadar yaşadığım olayı sizlere kısaca anlatmak isterim.

Blogger Yayınları E-posta İle Gönder

Resim
Blog yazılarınızı arkadaşlarınıza e-posta yolu ile göndermek için, blog ayarlarınızında mevcut olan eklentiyi aktif hale getirmeniz gerekmektedir. Herkesin bildiği ancak pek kullanmadığı bir sistemdir.
Yapılacak işlemler ; 1. Yeleşim → Blog kayıtları → Düzenle sekmesini açın
2. E-Posta ile gönderme bağlantılarını göster seçeneğini seçin ve Gadget’i kaydedin.

3. Blog yayınlarınız altında artık e-posta gönderme bağlantısı görülecektir.
4. Hangi yayını göndermek istiyorsanız ilgili sayfaya tıklayın.
5. 10 kişiye kadar e-posta adresi girebilirsiniz. posta bilgilerinizi girin, mesajınızı yazın, doğrulama kodlarını girdikten sonra göndere tıklayın.
6. Yayınınızın URL’si ve açıklamanız arkadaşlarınıza gidecektir.
Gönderdiğiniz posta, e-mail bilgisi görünümü aşağıda gösterilmektedir inceleyiniz.

Wordpress Bloguna Yazar Ekleme

Resim
Wordpress Blogunuza, Yazar, Yönetici, Nasıl EklenirWordpress blog’unuza yazar, yönetici ekleme konusunda bir okuyucum yazı yazmış. Wordpress blogunuza yazar, yönetici gibi katgıda bulunacak kişileri ekleyebilirsiniz. Yapılacak işlemler ;

Google+ Yeni Yorum Eklentisi Hakkında

Resim
Blogger, Blog kontrol panelinde, Google+ Yorumlar sekmesine eklediği bir seçenek ile yorumların görünümünü değiştirmemize olanak sağladı. Yeni yorumların Google+ ile entegre çalışması güzel bir uygulama ancak biraz aceleye getirilmiş görünümü mevcut. Facebook yorumlar eklentisi ile karşılaştırma yaptığımızda büyük bir farklılık göze çarpıyor.

VLC Media Player 2.0.6 Yeni

Resim
VLC Media Player 2.0.6 Yeni sürüm Blogger Bloglarınıza eklediğiniz şarkı, video görsellerini oynatabilecek codek yapısına sahip, ücretsiz VLC Media Player 2.0.6 proğramını kullanabilirsiniz.VLC (Açılımı VideoLAN Client) tam işinize yarayacak ücretsiz bir medya oynatıcı. Program en popüler ses ve video formatlarını MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, DivX, MP3, ve OGG, hatta DVD ve VCD’leri bile hiçbir sorun çıkarmadan oynatabilme özelliğine sahip.

Gmail Hesap Açma ve Şifre Değiştirme

Resim
Google ürünlerinden birçok aracı kullanıyoruz,Blogger Blog da bu araçlardan biridir. Tüm bu araçlara ulaşım sağlamak için,Google Gmail en önemli servislerinden biridir.Google Gmail ile hesap nasıl açacağız, hesap şifremizi nasıl değişeceğiz ile ilgili konuyu inceleyelim.

Google AdSense Şartlar ve Koşullar Değişimi

Resim
AdSense, Google ürün politikalarıyla tutarlılığını sağlamak amacıyla, Şartlar ve Koşulları'nı değiştiriyor. Bu tarihten sonra hesabınıza giriş yaparken, güncellenmiş Şartlar'ı görüntüleyen ve bunları kabul edip etmediğinizi belirtebileceğiniz bir bildirim göreceksiniz. Bu dönemden sonra, hesabınıza erişebilmeniz ve AdSense ürününüzü kullanabilmeniz için hesap yöneticilerinizden birinin güncellenmiş Şartlar'ı kabul etmesi gerekir. Aşağıda, yapılacak değişikliklere ilişkin kısa bir genel bakış verilmiştir:
Şartlar ve Koşullar'ın bu yeni sürümünde, içeriği mümkün olduğu kadar anlaşılır ve şeffaf hale getirilmesi. Bunun sonucunda, gezinmenin ve aradığınızı bulmanın daha da kolaylaştırılması. 2013 ve sonrasındaki büyük trendlerden biri mobil cihazlar olacağı için Şartlar, mobil web mülklerini daha spesifik olarak kapsayacak şekilde genişletilmesi. Ayrıca, AdMob SDK gibi diğer yayıncı ürünlerinin kullanımına ilişkin yönergeler de ekleyeceği ifade edilmekte
Yukarıda özetlenen gü…

Blogger BlackForme Şablonu

Resim
Demo Canlı Tema Şablon Adı: BlackForme Blogger Şablon Şablon Yazarı: Klodian / deluxetemplates.net Tasarımcı: Klodian Temel Talimatlar: Bir Blogger Şablon nasıl kurulur Açıklamaları: Oldukca etkileyici olan

Blogger Google+ Yeni Yorumları Kullanma

Resim
Blogger yorumlar sekmesi, bir blog’un en etkili alanıdır. Yorumlar sekmesinın kullanımı blog okuyucu sayınızı ve Google Aramalar üzerinde de etkin rolü vardır. Bugün Google resmi sitesinde yapılan açıklama ile, Yeni yorumların kullanım alanı biraz daha genişletilmiş ve daha işlevsev hale getirilmiştir.Bu işleyişi etkinleştirmek için yapılacak işlemler;→ Blog kontrol paneline giriş yapın
→ Google + sekmesine tıklayın
→ Sağ taraf da yeni uygulamaya alınan sekmeyi göreceksiniz
Yayınladıktan sonra paylaşma istemi? Bu blog'da Google+ Yorumlarını kullan?  Yayınladıktan sonra paylaşma istemi : Blog yazılarınızı yayınladığınızda aynı anda paylaşım yapmanızı sağlayan penceredir.
Bu blog'da Google+ Yorumlarını kullan:
Yeni uygulamaya alınan sekmemiz budur. Yanındaki kutuyu işaretlediğinizde hemen kaydedildiğini göreceksiniz. Bu blog'da Google+ Yorumlarını kullan ne anlama gelmektedir;→ Blogger Blog yazınıza yapılan yorumlar
→ Blog yazınızı G+ ile paylaştınız. Paylaştığınız yazı içinde …

Internet Explorer Tarayıcına Google Toolbar Kur

Resim
Internet Explorer tarayıcınız da, dil çeviri proğramı Google Toolbar'ı kullanabilirsiniz. Kurulum sırasında, bu proğram bilgisayarınıza zarar verebilir uyarısı alabilirsiniz. Bu uyarı çok doğaldır.Dünya üzerinde,tekel mülkiyeti fikri değişmedi sürece bu tür uyarıları alacaksınız. Bu tür uyarıları tüm tarayıcı eklentilerinde göreceksiniz. Burada önemli olan neyi ne zaman ve kim olarak yüklediğiniz bilmenizdir. Gerisi ticari bir rekabettir. Bu da bizi ilgilendirmez. Internet Explorer tarayıcınızda, Google Toolbar kullanmak için yapılacak işlemler ;

Online Network Marketing

Resim
Merhaba Arkadaşlar ; NetEkiş başlıklı blog yazılarımı silerek yeni bir yazı dizisine başladım. NetEkiş blog yazı konusu tamamen, Ülkemizdeki işsiz insanlara yol göstermeyi hedefleyen bir içerik politikası sergileyecektir. Online iş Dünyasından haberleri, reklam amacı güdmeyen, tamamen insanlık yararına kullanmak amacı ile yazılarınızı gönderebilirsiniz. Yazılar kontrol edildikten sonra NetEkiş blog yazıları arasında yer alacaktır.  NetEkiş blogunu yeniden yapılandırdığımdan iletişim olarak şu andaki blog bilgilerini kullanabilirsiniz.

Blogum Kumanda Panelinde Görülmüyor

Resim
Blogger, ile ilk defa blog oluşturdunuz ve blog’unuzu kumanda panelinde göremiyorsanız yapmanız gereken bazı işlemler mevcuttur. Bu işlemleri yaptığınız halde blog'unuza ulaşamıyorsanız aşağıda anlatılar konuları inceleyin.

1. Blog'unuzu açarken birden fazla Google Gmail hesabınız mevcut muydu? Bu soruyu öncelikle düşünün! Birden fazla e-mail hesabınız varsa, her bir hesap bilgileri ile giriş yaparak Blogger kontrol panelinizi kontrol edin.

2. Blog’unuzu silmiş olabilirsiniz. Blog kumanda paneliniz de bulunan Blog'u geri alma butonu ile blog'unuzu geri yükleyin. Not: Silinen bloglar 90 gün süre ile saklanır. Bu süre sonunda blog'unuzu geri alamazsınız. 3. Google E-mail hesabınızın şifresini unutmuş olabilirsiniz.

Böyle bir durum yaşıyorsanız,  https://www.blogger.com/forgot.g adresine giriş yaparak blog linkinizi girin. Blog URL’sini hatırlamıyorsanız, birden fazla blog’unuz varsa, en çok kullandığınız blog'unuzun URL’ni girin.

4. Kurtarma aracı sorununuzu çözmezse,…

Blogger Hesabımın Sınırları Nelerdir

Resim
Blogger'da blog kullanıcıları olarak bazı uygulamaları bilmek durumundayız.Bu nedenle buradaki önemli "sınırların" çoğunun pek de sınırlayıcı olmadığını göreceksiniz. Ancak merak ediyorsanız tek bir Blogger hesabının neler içerebileceği hakkındaki bilgileri aşağıda inceleyebilirsiniz.Blog sayısı: Hesap başına 100 blog oluşturabilirsiniz.

Blog Yayın Sayısını Düzenleme

Resim
Blogger bloglarınızda açılış hızınızı etkileyen, okuyucularınızın blogunuzdan hemen çıkmasına neden olan blog yayın sayısını düzenleyin. En uygun içerik yayın sayısı 5 ile 7 dir. Bu sayı aşıldığında eklediğiniz resim, kodlar ve eklentiler blogunuzun yavaş açılmasına neden olur. Yavaş açılan bir blogu Google bootlarıda okuyamadığından dizine eklemezler.Böyle bir durum yaşamamak için yapılması gerekenleri aşağıda inceleyerek blog ayarlarınızı yapabilirsiniz.

Google Drive İnternet Arama Özelliğini Kullanma

Resim
Blog yazınızı, Google Drive Dökümanlar ile yazıyorsanız, yazı içinde internet araması yaparak daha geniş bir kullanım sağlayabilirsiniz. Yazınız için geniş bilgi sağlayan, Google aramalarını kullanmak için yapılması gereken işlemler.

Blogunuz Mobil Cihazlarda Görülüyormu

Resim
Dinamik ve Klasik Blog yazı ve resimleriniz, Mobil uygulamalarda nasıl görüldüğünü hiç merak ettiniz mi ? Blog yazılarınız da, Mobil görünüm için yapılması gerekenler ayarlar nelerdir birlikte inceleyelim.Blogunuz Mobil nasıl görülüyor kontrol edin ;

Blogger Html Editörü Şablon Özellikleri

Resim
Blogger şablon Modifiyesi hakkında sizlere bilgi vermiş, kategori uygulamasını da beklediğimizi belirtmiştim.Bu yeniliğin arkasından gelecek olan beklentim, Blogger kategori eklentisinin blog paneline eklenmesi yolundadır. Blogger, Blog Html Şablon Editörünü düzenlediğine göre, kategori eklentisi düşüncem de herhalde çok yakında başlayacaktır. Çalışmaların bu yönde olduğunu hissediyorum.

Kategoriler ➤

Daha fazla göster